Search - JComments
جستجو در مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو در مطلب
جستجو در خبر خوان
جستجو - برچسب ها

شهردار منطقه سه کرمان از زیباسازی زیر گذر آزادی کرمان خبرداد

علی منظری توکلی با بیان اینکه نورپردازی و نصب المان نقش مؤثری در زیباسازی منظر شهری و روحیه شهروندان دارد، افزود: این اقدامات یکی از اولویت‌های اصلی این منطقه در سال جاری بوده است.

وی ضمن تشکر از تلاش‌های شهردار سابق منطقه سه کرمان، گفت: طی سال‌های گذشته شاهد اقدامات متعدد و جدیدی در این زمینه در منطقه بوده‌ایم که همه تلاشمان بر آن است این اقدامات تداوم داشته باشد.

شهردار منطقه سه کرمان با بیان اینکه به همت معاونت خدمات شهری منطقه سه طرح‌های متعددی برای زیباسازی میدان کربلا، پل باقدرت و هواکش‌های زیرگذر تقاطع آزادی دیده شده است که در مرحله تأیید نهایی هستند، افزود: در صورت تأیید، عملیات اجرایی آغاز می‌شود.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: ساخت المان‌هایی با موضوع شهر و شهروندی و همکاری شهروندان در مسائل مختلف شهری نیز در دستورکار معاونت خدمات شهری این منطقه قرار گرفته است که برای نوروز امسال در سطح منطقه نصب می‌شوند.

منظری توکلی از زیباسازی فضای سبز ورودی خیابان سپه با نصب المان، رنگ آمیزی جداول، اجرای سنگ فرش پیاده رو، احیای فضای سبز و نورپردازی خبر داد و گفت: پیاده رو مقابل ساختمان جدید شورای شهر واقع در خیابان سپه نیز در حال بهسازی، تجهیز، زیباسازی و نورپردازی است.

وی با بیان اینکه به همت معاونت خدمات شهری این منطقه اقدامات خوبی در جهت رفع مشکل آبگرفتگی ۱۰ نقطه حساس در این منطقه با اجرای عملیات لوله گذاری و پمپ انجام شده است، ادامه داد: طی یک ماه گذشته نیروهای این معاونت اقدام به شناسایی نقاط دیگری در این زمینه در معابر و کوچه‌ها کردند که به زودی با حفر چاه و یا لوله گذاری مشکلات آنها نیز مرتفع خواهد شد.

سرپرست شهرداری منطقه سه کرمان ضدعفونی مبلمان شهری و بوستان‌های سطح منطقه سه، پاکسازی زمین‌های رهاشده از خاک و نخاله، لایه روبی جوی‌ها، شستشوی دیوارها و رفیوژهای معابر را از دیگر اقدامات در حال انجام توسط این معاونت به صورت مداوم برشمرد./مهر

تونل آزادی کرمان

سایر خبرها

تداوم صدر نشینی صنعت مس کرمان در لیگ دسته اول فوتبال ایران با برد مقابل فجر سپاسی شیراز

کلنگ پروژه بزرگ پیاده راه میدان ارگ و خیابان شهید تجلی در منطقه 5 شهرکرمان به زمین خورد

پیشرفت 50 درصدی کار مجسمه سازان در سمپوزیم بزرگ مجسمه سازی کرمان

نوشتن دیدگاه

جدیدترین عناوین

یادداشت

Tramway
اسفند 03, 1399

از احداث قطارشهری ترموآ در شهر کرمان چه خبر؟

موضوع احداث قطار شهری کرمان با توجه به اهمیت این شهر از موضوعات مهم شهری این سال های کرمان بوده است
یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
طلوع کرمان- در حالی شهرداری کرمان از رونمایی از 20 دستگاه اتوبوس درون شهری خبرداد که این شهر همچنان از ضعف حمل و نقل عمومی رنج می برد و مسیرهای زیادی در خلاء حمل و نقل شهری قرار… ادامه

خبرهای ویژه

volleyball
اسفند 26, 1399
افتخاری بزرگ برای ورزش استان کرمان

فولاد سیرجان قهرمان لیگ برتر والیبال ایران شد

تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان قهرمان لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران شد
خبرهای ویژه نویسنده: میثم انصاری راد
شاگردان محمد رضا تندروان در تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان با برتری 3 بر یک در دیدار نهایی مقابل شهرداری ارومیه، قهرمان لیگ برتر والیبال ایران شدند. در این بازی که در سالن والیبال آزادی تهران… ادامه خبر

پیشخوان روزنامه ها