Search - JComments
جستجو در مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو در مطلب
جستجو در خبر خوان
جستجو - برچسب ها

مسعود الهامی عصر سه شنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان بافت اظهار داشت: ۲۰ روز است که از سه راه دشتاب تا جاده منتهی به خَبر پوشش مخابراتی نداریم و نقطه کور است. برای رفع این مشکل قرار بر این شد در این جاده یک نقطه برای سایت مخابراتی در نظر گرفته شود.

مسعود الهامی گفت: در آینده نزدیک در نقاط تعیین شده دو سایت ۳g یا ۴g در منطقه گردشگری خبر نصب می شود تا بتوانیم پوشش آنتن دهی در منطقه گردشگری خبر و عشایر نشین را تامین کنیم.

الهامی تصریح کرد: قطعا کمبودهایی در حوزه ارتباطات و فناوری وجود دارد؛ در این سه سال چندین سایت در بافت راه اندازی شده است و یک سایت در جاده بافت-سیرجان و دو تا هم در جاده بافت-ساردوئیه ایجاد می شود.

الهامی بیان کرد: مدیران از ظرفیت فناوری و اطلاعات که ظرفیت زیادی در تحول بنیادین اقتصادی دارد استفاده کنند. ما در جنگ اقتصادی هستیم باید ببینیم چگونه می توانیم با فناوری و اطلاعات جنگ های اقتصادی را پشت سر بگذاریم و فناوری بهترین وسیله برای تحول همه ابعاد زندگی است.

وی ادامه داد : با استفاده از جوانان خلاقی که داریم می توانیم از فناوری و اطلاعات برای رفع مشکلاتمان استفاده کنیم. لازم است جلسات تخصصی در مورد به کارگیری و توسعه فناوری اطلاعات در عرصه ها مختلف از جمله کشاورزی، سلامت، آموزش و... با مدیران و روسای دانشگاه ها برگزار شود.

سایر خبرها

اسامی کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی شهر بافت اعلام شد

فاکتورهای مهم یک کاندیدای اصلح برای شوراهای اسلامی شهر و روستا

درباره بزرگراه درحال احداث جیرفت-بافت-سیرجان بیشتر بدانید/مسیر شرقی-غربی مهم در کشور

نوشتن دیدگاه

جدیدترین عناوین

یادداشت

Tramway
اسفند 03, 1399

از احداث قطارشهری ترموآ در شهر کرمان چه خبر؟

موضوع احداث قطار شهری کرمان با توجه به اهمیت این شهر از موضوعات مهم شهری این سال های کرمان بوده است
یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
طلوع کرمان- در حالی شهرداری کرمان از رونمایی از 20 دستگاه اتوبوس درون شهری خبرداد که این شهر همچنان از ضعف حمل و نقل عمومی رنج می برد و مسیرهای زیادی در خلاء حمل و نقل شهری قرار… ادامه

خبرهای ویژه

zarif
ارديبهشت 08, 1400
یک بداخلاقی سیاسی

ظریف بزودی درباره کلیپ کوتاه منتشر شده صوتی صحبت خواهد کرد

ماجرای انتشار کلیپ صوتی مصاحبه ظریف با سعید لیلاز تحلیل گر برجسته اصلاح طلب، فضای خاصی را در کشور به وجود آورده است.
خبرهای ویژه نویسنده: میثم انصاری راد
 طبق برخی خبرها دکتر ظریف وزیر امور خارجه ایران در پی حواشی اخیر ناشی از پخش یک کلیپ صوتی تقطیع شده که با هدف مشخص از سوی دشمنان خارجی در شبکه فارسی زبان وابسته به عربستان سعودی منتشر شد، بزودی… ادامه خبر

پیشخوان روزنامه هااز سراسر جهان