Search - JComments
جستجو در مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو در مطلب
جستجو در خبر خوان
جستجو - برچسب ها
شرکت ملی فولاد ایران-معاون وزير صنعت و معدن و تجارت اعلام كرد اين كارخانه يكي از مجهزترين واحدهاي توليد آهن اسفنجي است كه با مشاركت ايميدرو و بخش خصوصي ايجاد گرديد. اولين توليد آزمايشي آن در 18/1/98 با درجه متاليزاسيون بالا انجام گرفت . در پي فرمايشات مقام معظم رهبري كه سال 98 را سال رونق توليد ناميده اند با تلاش مضاعف همه دست اندركاران در ابتداي سال رونق توليد اين پروژه به بهره برداري رسيد و آماده افتتاح رسمي شده است. اين پروژه براساس برنامه قرار بود در آذر ماه امسال به بهره برداري برسد ولي با همت همه دست اندركاران و تمهيداتي كه انديشيده ايم حدودا" نه ماه زودتر از برنامه به بهره برداري رسيده است.
 
غريب پور گفت طرح فولاد بافت از جمله طرح هاي استاني فولاد كشور است كه بمنظور محروميت زدايي و ايجاد اشتغال در شهرستان بافت استان كرمان ،از سال 1386 در زميني به مساحت 612 هكتار به ظرفيت 800 هزار تن درسال همانند ساير طرح هاي هفتگانه استاني عمليات اجرايي آن توسط شركت ملي ايران آغاز شده بود.

وي گفت در راستاي سياست هاي كلي اصل 44 قانون اساسي بمنظور تامين مالي و استفاده از توان بخش خصوصي شركت گسترش صنايع ماهان و بانك صنعت و معدن و با سهم 80 % درصد و سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران با سهم 20 % بعنوان مشارك براي ادامه عمليات اجرايي تعيين شدند و عمليات اجرايي اين پروژه از سال 1393 با مديريت بخش خصوصي توسط شركت احيا استيل بافت و تحت نظارت شركت ملي فولاد ايران به نمايندگي از ايميدرو با شرايط جديد پيگيري شد . با ورود مشاركين و تزريق مالي مناسب توسط بخش خصوصي ، عمليات اجرايي طرح سرعت بيشتري گرفت در نتيجه باقيمانده عمليات اجرايي با مديريت منسجم تر طوري پيش رفت كه عليرغم تحريم ها و محدويت هاي نا بحق بين المللي اخير و عدم ايفاي تعهدات برخي از تامين كنندگان خارجي با تمهيداتي كه انديشيده ايم اكنون شاهد افتتاح رسمي آن در مدت زمان بسيار كمتر از برنامه تعيين شده هستيم.
 
وزارت صنعت

سایر خبرها

دیدار صمد الله محمدی، نماینده بافت، رابر و ارزوئیه با شریعتمداری وزیر کار و تعاون

تغییر وضعیت رنگبندی شهرستان بافت در کرونا

اجرای پروژه آسفالت خیابان امام خمینی شهر کشکوئیه دشتاب بافت به روایت تصویر

نوشتن دیدگاه

جدیدترین عناوین

یادداشت

Tramway
اسفند 03, 1399

از احداث قطارشهری ترموآ در شهر کرمان چه خبر؟

موضوع احداث قطار شهری کرمان با توجه به اهمیت این شهر از موضوعات مهم شهری این سال های کرمان بوده است
یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
طلوع کرمان- در حالی شهرداری کرمان از رونمایی از 20 دستگاه اتوبوس درون شهری خبرداد که این شهر همچنان از ضعف حمل و نقل عمومی رنج می برد و مسیرهای زیادی در خلاء حمل و نقل شهری قرار… ادامه

خبرهای ویژه

zarif
ارديبهشت 08, 1400
یک بداخلاقی سیاسی

ظریف بزودی درباره کلیپ کوتاه منتشر شده صوتی صحبت خواهد کرد

ماجرای انتشار کلیپ صوتی مصاحبه ظریف با سعید لیلاز تحلیل گر برجسته اصلاح طلب، فضای خاصی را در کشور به وجود آورده است.
خبرهای ویژه نویسنده: میثم انصاری راد
 طبق برخی خبرها دکتر ظریف وزیر امور خارجه ایران در پی حواشی اخیر ناشی از پخش یک کلیپ صوتی تقطیع شده که با هدف مشخص از سوی دشمنان خارجی در شبکه فارسی زبان وابسته به عربستان سعودی منتشر شد، بزودی… ادامه خبر

پیشخوان روزنامه ها