Search - JComments
جستجو در مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو در مطلب
جستجو در خبر خوان
جستجو - برچسب ها

معاون فرماندار بافت گفت: چند روستای شهرستان در معرض آسیب سیل هستند و آتش‌سوزی مراتع یک مشکل دیگر در ارتباط با بحران‌ها در شهرستان است.

طلوع کرمان به نقل از فارس- امیری‌مقدم معاون اداره کل مدیریت بحران استان کرمان امروز در جلسه ستاد بحران این شهرستان اظهار داشت: اعتباراتی برای مقابله با سیلاب به شهرداری‌های بافت و بزنجان تعلق می‌گیرد و باید به ساخت‌وسازهای خلاف قانون اجازه ساخت داده نشود چرا که باعث خسارت می‌شود.

معاون اداره کل مدیریت بحران استان کرمان با بیان اینکه 95 درصد تبعات بحران به مردم منتقل می‌شود و باید مدیریت پیشگیری انجام دهیم، عنوان کرد: سامانه سجاد برای ثبت خسارات در همه زمینه‌ها از جمله کشاورزی و میراث فرهنگی پیش‌بینی‌شده است.

منصور شهابی‌نژاد معاون عمرانی فرماندار بافت با بیان اینکه مدیران اشراف اطلاعاتی به قانون جدید مدیریت بحران و آمادگی لازم را در این ایام داشته باشند، گفت: طرح جمع‌آوری روان‌آب‌های شهرستان بافت نیمه‌تمام است که انشاءلله با کمک ستاد مدیریت بحران تمام شود.

وی بیان کرد: چند روستای شهرستان در معرض آسیب سیل هستند و آتش‌سوزی مراتع یک مشکل دیگر در ارتباط با بحران‌ها در شهرستان است.

علی علی‌ملایی رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان بافت اظهار داشت: بی‌سیم‌های مدیریت بحران آماده‌ شده‌ و هلال‌احمر آمادگی دارد که به تمام ادارات آموزش‌های کمک‌های اولیه و پناهگیری را بدهیم ولی متأسفانه ادارات استقبال نمی‌کنند.

علی خدادادی شهردار بافت نیز با بیان اینکه دستگاه‌های آتش‌نشانی شهرستان بافت مشکل ‌دارند، گفت: هنوز آسیب‌هایی که از سیل به ماشین‌آلات شهرداری وارد شده است را نتوانستیم جبران کنیم.

وی اظهار کرد: برای دفع آب‌های سطحی شهر حداقل نیاز به سه کیلومتر کانال‌سازی و لوله‌گذاری است.

سایر خبرها

اسامی کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی شهر بافت اعلام شد

فاکتورهای مهم یک کاندیدای اصلح برای شوراهای اسلامی شهر و روستا

درباره بزرگراه درحال احداث جیرفت-بافت-سیرجان بیشتر بدانید/مسیر شرقی-غربی مهم در کشور

نوشتن دیدگاه

جدیدترین عناوین

یادداشت

Tramway
اسفند 03, 1399

از احداث قطارشهری ترموآ در شهر کرمان چه خبر؟

موضوع احداث قطار شهری کرمان با توجه به اهمیت این شهر از موضوعات مهم شهری این سال های کرمان بوده است
یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
طلوع کرمان- در حالی شهرداری کرمان از رونمایی از 20 دستگاه اتوبوس درون شهری خبرداد که این شهر همچنان از ضعف حمل و نقل عمومی رنج می برد و مسیرهای زیادی در خلاء حمل و نقل شهری قرار… ادامه

خبرهای ویژه

zarif
ارديبهشت 08, 1400
یک بداخلاقی سیاسی

ظریف بزودی درباره کلیپ کوتاه منتشر شده صوتی صحبت خواهد کرد

ماجرای انتشار کلیپ صوتی مصاحبه ظریف با سعید لیلاز تحلیل گر برجسته اصلاح طلب، فضای خاصی را در کشور به وجود آورده است.
خبرهای ویژه نویسنده: میثم انصاری راد
 طبق برخی خبرها دکتر ظریف وزیر امور خارجه ایران در پی حواشی اخیر ناشی از پخش یک کلیپ صوتی تقطیع شده که با هدف مشخص از سوی دشمنان خارجی در شبکه فارسی زبان وابسته به عربستان سعودی منتشر شد، بزودی… ادامه خبر

پیشخوان روزنامه هااز سراسر جهان