Search - JComments
جستجو در مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو در مطلب
جستجو در خبر خوان
جستجو - برچسب ها

محمد جواد فدایی سرپرست استانداری کرمان گفت: تقاطع غیرهمسطح آزادی کرمان تا مهرماه امسال به بهره برداری می رسد.

 

طلوع کرمان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان-محمدجواد فدائی؛ سرپرست استانداری کرمان در نشست بررسی پروژه‌های شهری کرمان با اشاره به اینکه ۲۷۰ میلیارد تومان صورت وضعیت تائید شده از سوی قرارگاه خاتم الانبیاء به شهرداری کرمان ارائه شده است، گفت: شهرداری کرمان نیز تاکنون ۱۶۷ میلیارد تومان به قرارگاه پرداخت کرده است.

وی افزود: ۹ صورت وضعیت قرارگاه خاتم الانبیاء مجموعا به مبلغ ۲۵ میلیارد تومان نیز از سوی مشاور در دست رسیدگی قرار دارد و همچنین مقرر شد تا ۱۵ مرداد جاری ۴۰ میلیارد ریال به پیمانکار پروژه‌ها که قرارگاه خاتم الانبیاء است پرداخت شود تا نسبت به خرید کالا‌های مورد نیاز پروژه‌ها اقدام کند.

وی با اشاره به اینکه اتمام و بهره برداری از پروژه‌های شهری یکی از درخواست‌های مهم مردم است، اظهار کرد: عملیات اجرایی این پروژه‌ها باید در اسرع وقت به اتمام برسد و تکمیل پل سیدی تا ۸ شهریورماه تاکید کرد.

فدائی عنوان کرد: متاسفانه در سیستم کاری دولتی در برخی موارد احساس میشود صاحب پروژه‌ها که باید آن‌ها را پیگیری و دنبال کند، مشخص نیست و این موضوع موجب طولانی شدن روند اجرای پروژه‌ها می‌شود.

سید مهران عالم زاده، شهردار کرمان نیز گفت: صورت وضعیت‌های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء مطرح شده در شهرداری کرمان حدود ۲۷۰ میلیارد تومان است که بر اساس اسناد مالی موجود در شهرداری، ۱۶۷ میلیارد تومان در قالب زمین و پول به این قرارگاه پرداخت شده است.

گفتنی است: پروژه‌های تقاطع‌های غیرهمسطح کرمان از جمله آزادی قریب ۹۰ درصد، امیرکبیر ۳۰ درصد، ابوذر ۵۷ درصد، راه آهن ۵۲ درصد و خلبان نیز ۲۵ درصد پیشرفت داشته است.

سایر خبرها

مقدار بارش های استان کرمان و کل سال آبی جاری تا 16 اردیبهشت طبق جدول شهرها/ برخی ایستگاه ها عدد های بسیار پایینی در سال آبی جاری ثبت کرده اند!

6 تن از نیروهای برق استان کرمان در سیل بخش گلباف جان باختند

استان کرمان، میزبان فینال جام حذفی فوتبال ایران شد

نوشتن دیدگاه

جدیدترین عناوین

یادداشت

Tramway
اسفند 03, 1399

از احداث قطارشهری ترموآ در شهر کرمان چه خبر؟

موضوع احداث قطار شهری کرمان با توجه به اهمیت این شهر از موضوعات مهم شهری این سال های کرمان بوده است
یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
طلوع کرمان- در حالی شهرداری کرمان از رونمایی از 20 دستگاه اتوبوس درون شهری خبرداد که این شهر همچنان از ضعف حمل و نقل عمومی رنج می برد و مسیرهای زیادی در خلاء حمل و نقل شهری قرار… ادامه

خبرهای ویژه

zarif
ارديبهشت 08, 1400
یک بداخلاقی سیاسی

ظریف بزودی درباره کلیپ کوتاه منتشر شده صوتی صحبت خواهد کرد

ماجرای انتشار کلیپ صوتی مصاحبه ظریف با سعید لیلاز تحلیل گر برجسته اصلاح طلب، فضای خاصی را در کشور به وجود آورده است.
خبرهای ویژه نویسنده: میثم انصاری راد
 طبق برخی خبرها دکتر ظریف وزیر امور خارجه ایران در پی حواشی اخیر ناشی از پخش یک کلیپ صوتی تقطیع شده که با هدف مشخص از سوی دشمنان خارجی در شبکه فارسی زبان وابسته به عربستان سعودی منتشر شد، بزودی… ادامه خبر

پیشخوان روزنامه ها