Search - JComments
جستجو در مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو در مطلب
جستجو در خبر خوان
جستجو - برچسب ها

مدیرکل میراث فرهنگی کرمان خبرداد؛

 دبير ستاد هماهنگی خدمات سفر استان كرمان گفت: شمار مسافران استان كرمان از هنگام آغاز دور اول سفرهای نوروزی تاکنون در مقایسه با مدت مشابه سال قبل حدود 30 درصد افزایش نشان می دهد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمود وفايي" با اشاره به ناپايداري هاي آب و هوا، افزود: خوشبختانه تمامي مسافران نوروزي استان كرمان در مدارس، منازل استیجاری(خانه هاي مسافر)، کمپ هاي اسکان مسافران، هتل ها و مهمانپذیرها، خوابگاه ها و پانسيون ها اسکان داده شده اند.
وی تصريح كرد: در تمام شهرستان هاي استان كرمان یک ورزشگاه با لحاظ مسائل ایمنی و بهداشتی به عنوان ذخیره اسکان اضطراری در نظر گرفته شده است که هنگام بارندگی و دمای پایین هوا از آن استفاده می شود.
دبير ستاد هماهنگی خدمات سفر استان كرمان خاطر كرد: استان كرمان دارای 35 هتل و 33 مهمانپذیراست که از این تعداد 10 هتل و14 مهمانپذیر در شهر كرمان قرار دارد.

نوشتن دیدگاه

جدیدترین عناوین

یادداشت

Tramway
اسفند 03, 1399

از احداث قطارشهری ترموآ در شهر کرمان چه خبر؟

موضوع احداث قطار شهری کرمان با توجه به اهمیت این شهر از موضوعات مهم شهری این سال های کرمان بوده است
یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
طلوع کرمان- در حالی شهرداری کرمان از رونمایی از 20 دستگاه اتوبوس درون شهری خبرداد که این شهر همچنان از ضعف حمل و نقل عمومی رنج می برد و مسیرهای زیادی در خلاء حمل و نقل شهری قرار… ادامه

خبرهای ویژه

zarif
ارديبهشت 08, 1400
یک بداخلاقی سیاسی

ظریف بزودی درباره کلیپ کوتاه منتشر شده صوتی صحبت خواهد کرد

ماجرای انتشار کلیپ صوتی مصاحبه ظریف با سعید لیلاز تحلیل گر برجسته اصلاح طلب، فضای خاصی را در کشور به وجود آورده است.
خبرهای ویژه نویسنده: میثم انصاری راد
 طبق برخی خبرها دکتر ظریف وزیر امور خارجه ایران در پی حواشی اخیر ناشی از پخش یک کلیپ صوتی تقطیع شده که با هدف مشخص از سوی دشمنان خارجی در شبکه فارسی زبان وابسته به عربستان سعودی منتشر شد، بزودی… ادامه خبر

پیشخوان روزنامه ها