فرماندار کرمان با اشاره به اینکه طرح شورایاری‌های اقتصاد مقاومتی در محلات شهر کرمان در حال اجراست گفت: مصوبات شورا باید در کمیته انطباق فرمانداری به تایید برسد.

به گزارش طلوع کرمان به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمد‌علی توحیدی امروز صبح در نشست استاندار کرمان با منتخبین شورای پنجم شهر کرمان اظهار‌ داشت: مردم شهرستان کرمان در انتخابات دوره گذشته مشارکت حدود 80 درصدی داشته‌اند.

وی با اشاره به اینکه 413 هزار و 47 نفر در شهرستان کرمان در انتخابات شرکت کردند که در این دوره بالاترین نرخ مشارکت بوده است گفت: در شهر کرمان حدود 286 هزار نفر رای داده‌اند.

فرماندار شهرستان کرمان با بیان اینکه نفر اول متخب مردم با 30 هزار رای و نفر یازدهم با بیش از 25 هزار برگ رای انتخاب شده‌اند افزود: شاهد حضور افراد متخصص و متعهد در این دوره از شورای اسلامی شهر کرمان هستیم.

وی با اشاره به اینکه انتخابات در امنیت کامل برگزار شد و به تائید هیئت‌های نظارت شهرستان و استان رسیده است خاطر‌نشان کرد: جمعیت استان کرمان حدود 700 هزار نفر است که در وسعت 14 هزار هکتار زندگی می‌کنند.

توحیدی با بیان اینکه دهها پروژه بزرگ شهری در کرمان در حال اجراست گفت: چندین پروژه میراثی و مرمت آثار تاریخی و احداث چندین بوستان از فعالیت‌های عمرانی در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه سعی شده درآمد‌های پایداری برای شهر کرمان ایجاد شود افزود: یکی از اقدامات مهم دولت این بود که شهر کرمان توسعه پیدا نکند و از حاشیه‌نشینی جلوگیری شده است.

فرماندار شهرستان کرمان با بیان اینکه بودجه شهر کرمان در سال 92 مبلغ 205 میلیارد تومان بوده است تصریح کرد: این بودجه در سال‌های 93 تا 95 به ترتیب، مبالغ 235، 367 و 600 میلیارد تومان بسته شده و در سال 96 به حدود 650 میلیارد تومان رسیده است.

وی با اشاره به اینکه فرماندار بیشترین ارتباط را با شوراهای شهری و شهرداری‌ها دارد گفت: مصوبات شورا باید در کمیته انطباق فرمانداری به تایید برسد.

توحیدی با تقدیر از زحمات دستگا‌های زیربنایی استان در جابه‌جایی تاسیسات شهری برای احداث پروژه‌های شهری کرمان افزود: سعی داریم در حوزه آموزش به اعضای شوراهای اسلامی به‌طور جدی ورود کنیم.

وی با بیان اینکه طرح شورایاری‌های اقتصاد مقاومتی در محلات شهر کرمان در حال اجراست اظهار‌ داشت: می‌طلبد اعضای شورای شهر کرمان در این زمینه همکاری کنند و در این شورایاری‌ها عضو شوند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

از انتشار پیام های نامناسب جلوگیری می شود.


newsحرکتی تحسین برانگیز در بام جنوب ایران؛ حلقه های مردمی بافت در پی ایجاد و احیای فضای سبز شهر بافت

IMAGE

اختصاصی طلوع کرمان؛ میثم انصاری راد- چندی است که حلقه های مردمی دلسوزی در شهربافت ایجاد...

newsمنتخبین دوره پنجم شورای اسلامی شهربافت مشخص شدند+اسامی

IMAGE

طبق اطلاع و ارسال و تایید نهایی آمار آراء ریاست جمهوری و شورای شهربافت از سوی ستاد...

پایگاه حجت الاسلام والمسلمین انصاری راد شهرخبر
راه پیشرفت و توسعه شهرستان بافت چیست؟
راه پیشرفت و توسعه شهرستان بافت چیست؟
شما باید یک گزینه برای پاسخ انتخاب کنید!

newsطرح‌های فرهنگی اجتماعی ویژه اتباع خارجی در استان سمنان اجرا می‌شود

مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری سمنان گفت: طرح‌های فرهنگی اجتماعی ویژه اتباع و مهاجران خارجی در استان سمنان در دو سطح کشوری و درون استانی برگزار...

newsمصوبات شورای شهر باید در کمیته انطباق فرمانداری کرمان به تائید برسد/ 650 میلیارد تومان بودجه شهرداری کرمان در سال جاری

فرماندار کرمان با اشاره به اینکه طرح شورایاری‌های اقتصاد مقاومتی در محلات شهر کرمان در حال اجراست گفت: مصوبات شورا باید در کمیته انطباق فرمانداری به تایید برسد. به...

newsبی توجهی به اخلاق مشکل امروز جامعه است/ حاکم‌شدن اخلاق حسنه یکی از نیازهای جامعه است

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به لزوم اخلاق‌مداری در جامعه گفت: بی‌توجهی به اخلاق مشکل جامعه است، احزاب و گروه‌ها یکدیگر را متهم به بی اخلاقی می‌کنند، مشکل امروز...

امروز: 1396/04/31