مسعود الهامی عصر سه شنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان بافت اظهار داشت: ۲۰ روز است که از سه راه دشتاب تا جاده منتهی به خَبر پوشش مخابراتی نداریم و نقطه کور است. برای رفع این مشکل قرار بر این شد در این جاده یک نقطه برای سایت مخابراتی در نظر گرفته شود.

مسعود الهامی گفت: در آینده نزدیک در نقاط تعیین شده دو سایت ۳g یا ۴g در منطقه گردشگری خبر نصب می شود تا بتوانیم پوشش آنتن دهی در منطقه گردشگری خبر و عشایر نشین را تامین کنیم.

الهامی تصریح کرد: قطعا کمبودهایی در حوزه ارتباطات و فناوری وجود دارد؛ در این سه سال چندین سایت در بافت راه اندازی شده است و یک سایت در جاده بافت-سیرجان و دو تا هم در جاده بافت-ساردوئیه ایجاد می شود.

الهامی بیان کرد: مدیران از ظرفیت فناوری و اطلاعات که ظرفیت زیادی در تحول بنیادین اقتصادی دارد استفاده کنند. ما در جنگ اقتصادی هستیم باید ببینیم چگونه می توانیم با فناوری و اطلاعات جنگ های اقتصادی را پشت سر بگذاریم و فناوری بهترین وسیله برای تحول همه ابعاد زندگی است.

وی ادامه داد : با استفاده از جوانان خلاقی که داریم می توانیم از فناوری و اطلاعات برای رفع مشکلاتمان استفاده کنیم. لازم است جلسات تخصصی در مورد به کارگیری و توسعه فناوری اطلاعات در عرصه ها مختلف از جمله کشاورزی، سلامت، آموزش و... با مدیران و روسای دانشگاه ها برگزار شود.

سایر خبرها

کلنگ احداث باند دوم محور بافت-کرمان در محدوده کیسکان تا یاس چمن به زمین خورد

نایب رییس مجلس شورای اسلامی به شهرستان بافت سفر کرد

دیدار نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه با وزیر بهداشت و درمان درباره احداث بخش MRI در بیمارستان خاتم الانبیا(ص) بافت

نوشتن دیدگاه

جدیدترین عناوین

یادداشت

baft-park6.jpg
مهر 19, 1400
ساخت بوستان در شهر بافت ادامه دارد

عملیات ادامه احداث بوستان خبرنگار در بلوار ۲۲بهمن بافت توسط شهرداری و یادآوری چند نکته مهم

ساخت بوستان در شهر بافت همچنان ادامه دارد اما چند نکته مهم در این باره باید مدنظر قرار گیرد
یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
عملیات ادامه احداث بوستان خبرنگار در بلوار ۲۲ بهمن بافت توسط شهرداری بافت آغاز شده است.نکته مهم این است که پروژه در فاز قبلی خود درصد کمی فضای سبز در خود جای داده بود که امیدواریم… ادامه

خبرهای ویژه

nikzad2.jpg
آبان 30, 1400
با حضور نیکزاد، نایب رییس مجلس در بافت رقم خورد؛

کلنگ احداث باند دوم محور بافت-کرمان در محدوده کیسکان تا یاس چمن به زمین خورد

کلنگ احداث باند دوم محور باتف به کرمان به طول 8 کیلومتر یکی از دستاورد های سفر نیکزاد، نایب رییس مجلس به شهرستان بافت بود
خبرهای ویژه نویسنده: میثم انصاری راد
نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ۱۴۳ کیلومتر راه روستایی در سه شهرستان در حال اجراست، تصریح کرد: ۵۰ کیلومتر روکش آسفالت راه های اصلی و فرعی انجام شود و یک دستگاه گریدل نیز به شهرستان… ادامه خبر

پیشخوان روزنامه ها