رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 
استاندار کرمان گفت: از همه فرمانداران و بخشداران اکیداً خواسته ایم مسیل ها را چک و کنترل و اگر در مسیلی مانعی وجود دارد، برداشته شود تا اگر بارندگی در منطقه‌ای صورت می‌گیرد، مسیرها آزاد باشد و شرایطی مانند اتفاقات ساعات پیش در شهر شیراز پیش نیاید.

دکتر"محمدجواد فدایی" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، درباره آمادگی استان کرمان در صورت بارندگی شدید اظهار کرد: همه فرمانداران و بخشداران استان آماده باش هستند و امیدواریم اتفاق بدی در استان کرمان نیفتد.

وی افزود: از همه فرمانداران و بخشداران اکیداً خواسته ایم مسیل ها را کنترل کنند و اگر در مسیلی مانعی وجود دارد، برداشته شود تا اگر بارندگی در منطقه‌ای صورت می‌گیرد، مسیرها آزاد باشد و شرایطی مانند اتفاقات ساعات پیش در شهر شیراز پیش نیاید.


فدایی تصریح کرد: مدیریت بحران استان فعال است و با توجه به اینکه امروز جلسه‌ای درخصوص مدیریت بحران در دفتر معاون رئیس جمهور برقرار است و آخرین گزارش از وضعیت استان را از ما خواستند، به تهران ارسال کردیم.

استاندار کرمان گفت: طبق پیش بینی هواشناسی که بارندگی را تا چهارشنبه پیش بیی کرده، برای غرب کرمان در روز چهارشنبه بارش پیش بینی شده و کرمان جزو استان‌های بحرانی نیست.

وی افزود: به فرماندار و مدیرعامل آب منطقه‌ای استان اعلا کرده ایم و ورودی و خروجی سد جیرفت در حال کنترل است و آب سد اندازه گیری می‌شود که متناسب با شرایط جوی و در صورتی که نیاز باشد، آب به پایین دست رهاسازی می‌شود تا اگر سیلاب جاری شد، پشت سد جای خالی وجود داشته باشد.
 


انتهای پیام

نوشتن دیدگاه

از درج نظرات حاوی توهین جلوگیری می شود.