احمد نخعی درباره بازی گفت: در روزی که جمعیت بسیار خوبی به ورزشگاه آمده بود و تیم ما را خیلی عالی تشویق کرد ولی متاسفانه ما از روز خوب‌مان فاصله داشتیم و نتوانستیم جبران زحمات آن‌ها را روی سکو بکنیم که از این حیث باید از ان‌ها عذرخواهی کنیم و قول جبران بدهیم.

احمد نخعی

طلوع کرمان به نقل از «دی اسپورت»؛ نخعی در رابطه با بازی تیم خود گفت: ما تا قبل از دقیقه 65 اصلا تیم مس نبودیم و هیچ نشانی از بازی‌های قبلی خودمان ارایه نکردیم. هرچند در اواخر بازی کمی بهتر شدیم ولی زمان برای ما گذشته بود و از موقعیت‌های گل آخر بازی هم نتوانستیم استفاده کنیم.
سرمربی مس کرمان پیرامون گل‌های دریافتی این تیم گفت: هرچند دریافت دو گل برروی دوضربه‌ی ایستگاهی و خوردن توپ به تیر ما برروی یک ضربه‌ی ایستگاهی دیگر می‌تواند عملکرد تیم ما را با سوال روبرو کند اما این موضوع بیشتر از آنکه به ضعف خط دفاعی ما برگردد به قدرت تیم نساجی برروی ضربات آزادش برمی‌گشت که برروی این موضوع حسابی کار کرده بود ولی با این حال این موضوع دلیل نمی‌شود که ما در تمرینات آینده مشکلات دفاعی خود را در زمان ضربات آزاد مرور نکنیم و قطعا در این زمینه بیشتر کار خواهیم کرد.
نخعی افزود: اتفاقا در آنالیزی که از حریف انجام داده بودیم به بازیکنان‌مان هشدار داده بودیم که حریف برروی ضربات آزاد بسیار خطرناک است و اتفاقا گفتیم که در اطراف محوطه‌ی جریمه خطا نکنند و یا اصول یارگیری نفر به نفر را در زمان ضربات آزاد در محوطه با احتیاط کامل انجام دهند.
وی ادامه داد: البته باید به این نکته هم اشاره شود که داور بازی کاملا سوت‌های خود را با نقطه‌ی قوت حریف هماهنگ کرده بود به طوری که در گل اول که از توپ برگشتی حریف برروی ضربه‌ی آزاد حاصل شد، گل حریف در موقعیت آفساید به ثمر رسید که داور آن را مردود اعلام نکرد و در گل دوم نیز بازیکن ما هیچ خطایی برروی بازیکن نساجی مرتکب نشده بود که داور توپ را در پشت محوطه‌ی ما در اختیار بازیکنان نساجی قرار داد.
نخعی به کیفیت چمن ورزشگاه باهنر اشاره کرد و گفت: بهرشکل باید قبول کنیم تا زمانی که کیفیت چمن ورزشگاه باهنر به وضعیت استاندارد خود نرسد، این تیم مس کرمان است که در بازی‌های خانگی متضرر می‌شود چراکه ما برای انجام کارهای هجومی خود برنامه‌هایمان را روی زمین دنبال می‌کنیم که روی این چمن عملا دست ما برای اجرای تاکتیک‌هایمان بسته‌تر می‌شود. در مقابل حریفان برای انجام کارهای دفاعی و خنثی کردن حملات ما روی این چمن کار راحت‌تری دارند چراکه میزان لو رفتن‌های توپ‌های روی زمین بیشتر می‌شود و تیم‌های مدافع می‌توانند این توپ‌ها را به شکلی بلند دفع کنند. در این شرایط تیم‌هایی که از میانگین قدی بلندی سود می‌برند مثل تیم نساجی، شرایط بهتری در این زمین پیدا می‌کنند که این نیز یکی از مسئله‌های بازی دیروز بود.
سرمربی مس کرمان با بیان اینکه بهرشکل داستان این بازی برای تیم ما تمام شده است گفت: ما باید به سرعت این شکست را جبران کنیم و از همین رو برای این اتفاق و شادی دل هوادارانمان کار خود را به سرعت برای بازی هفته‌ی آینده برابر مس رفسنجان آغاز می‌کنیم.
وی از تمرینات تیم مس برروی چمن مصنوعی خبر داد و گفت: هرچند چمن مصنوعی ورزشگاه رفسنجان نیز کیفیت خوبی ندارد ولی ما چند جلسه تمرینی برروی چمن مصنوعی خودمان انجام می‌دهیم تا برای این بازی آمادگی بیشتری داشته باشیم.
نخعی خطاب به بازیکنانش گفت: هرچند ناراحت این باخت تلخ هستیم اما نباید اجازه دهیم که شایستگی‌هایمان با چالش مواجه شود. اگر در این بازی بد بودیم قطعا تلاشی در حد توان‌مان نداشتیم چراکه مجموعه‌ی تیم ما بسیار شایسته‌تر از بازی دیروز است. از همین رو برای بازی بعد باید چند برابر در تمرینات زحمت بکشیم و در دیدار بعد بیشتر از حد توان‌مان در زمین تلاش کنیم تا این نتیجه را در جدول جبران کنیم. کاری که تیم بزرگ مس با بازیکنان شایسته‌اش توان انجام آن را دارد و این جوانان یک بار دیگر خود را ثابت خواهند کرد و من به این موضوع اطمینان کامل دارم و ان‌ها اجازه نمی‌دهند که من در رابطه با این ادعا پیرامون آن‌ها شرمنده‌ی مردم شوم.

سایر خبرها

نوشتن دیدگاه

جدیدترین عناوین

یادداشت

entekhabat111.jpg
اسفند 13, 1402
سقوط مشارکت ملی در انتخابات

ثبت پایین ترین مشارکت در انتخابات در تاریخ جمهوری اسلامی/ بجای 41 درصد مشارکت، بگویید 59 درصد عدم مشارکت!

پایین ترین مشارکت در تاریخ انتخابات های ایران رقم خورد!
یادداشت سردبیر نویسنده: میثم انصاری راد
یادداشت سردبیر/انتخابات مجلس با همه مشکلات و مشخصه های خود از تایید صلاحیت ها و عدم تاییدهای سئوال برانگیز برگزار شد اما در این بین مشارکت پایین 41 درصدی و کم شدن یک درصدی مشارکت… ادامه

خبرهای ویژه

kerman-idex2.jpg
ارديبهشت 26, 1403
درحاشیه رویداد کرمان آیدکس2024 صورت گرفت؛

تفاهم نامه شهرداری کرمان و شرکت ملی صنایع مس ایران در حوزه بافت تاریخی شهرکرمان

تفاهم‌نامۀ سرمایه‌گذاری مشترک «شهرداری کرمان» و «شرکت ملی صنایع مس ایران» به‌منظور احداث مجتمع نمایشگاهی و کارگاهی مس ایران، صبح امروز بیست‌وششم اردیبهشت‌ماه 1403، در حاشیۀ رویداد «کرمان آیدکس» منعقد شد.
خبرهای ویژه نویسنده: میثم انصاری راد
صبح امروز بیست‌وششم اردیبهشت‌ماه، در حاشیۀ برگزاری سومین روز از رویداد «کرمان آیدکس»، تفاهم‌نامۀ سرمایه‌گذاری مشترک شهرداری کرمان و شرکت ملی صنایع مس ایران به‌منظور احداث مجتمع نمایشگاهی و کارگاهی مس… ادامه خبر

پیشخوان روزنامه ها



vtem news box

آماده سازی پَدهای بالگرد مورد نیاز اورژانس هوایی در جاده های استان از جمله محورهای شهرستان بافت 

دکتر آیت اللهی موسوی با اشاره به آمار قابل توجه تصادفات و تلفات جاده ای ناشی از حضور  خودروهای حامل اتباع غیرمجاز و قاچاق سوخت در استان گفت: تمام توان…
vtem news box

پيام تسليت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بافت در پی شهادت ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه 

پيام تسليت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بافت در پی شهادت ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه:  بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ الْمُؤْمِنِينَ…
vtem news box

سامانه مدیریت پروژه‌های عمرانی شهرداری کرمان با قابلیت رصد بصری به‌زودی در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد 

وحید خطیبی، از شروع به‌کار سامانه مدیریت پروژه‌های عمرانی خبر داد و گفت: در سال ۱۴۰۳ تمام پروژه‌های عمرانی شهرداری کرمان باید به‌صورت بصری ازطریق این…
vtem news box

تغییر نام بلوار طالقانی غربی شهر بافت به بلوار امام رضا علیه السلام 

کمیته نامگذاری شورای اسلامی شهربافت با نام امام رضا(ع) که نام جدید بلوار طالقانی غربی شهر بافت است موافقت کرد. آقای خیاطی دبیر دبیرخانه کانون های خدمت…