حسن روحانی

با شمارش آرای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ، آقای دکترحسن روحانی با کسب بیش از 23 میلیون رأی حائز اکثریت آرا شد و برای یک دوره 4 ساله دیگر رریس جمهور ایران خواهد بود.

مجموع آرای ماخوذه: 41220131

1-حسن روحانی: 23549616  (57 درصد از کل آرای ماخوذه)

2-سیدابراهیم رئیسی: 15786449  (38.5 درصد از کل آرای ماخوذه)                   

3-مصطفی میرسلیم: 478215

4-مصطفی هاشمی طبا: 215450

هاشمی رفسنجانی

اختصاصی طلوع کرمان؛سردارسازندگی و مرد روزهای سخت انقلاب ، بزرگمرد کرمان زمین و استوانه انقلاب پدر سازندگی ایران و کرمان و یارامام و رهبری درگذشت.آیت الله هاشمی رفسنجانی به لقاءالله پیوست. 

انتخابات
طبق اطلاع و ارسال و تایید نهایی آمار آراء ریاست جمهوری و شورای شهربافت از سوی ستاد اجرایی 
 
نفرات اول تا هفتم شورا بر اساس ارای به دست آمده از شهر بافت
 
۱.امیرقلی پژمان ۴۵۷۰ رأی
۲.اسماعیل قاسمی ۴۵۱۳ رأی
۳.رفیده منظری ۳۱۱۳  رأی
۴.یوسف علیرضایی ۳۰۶۹ رأی
۵. مهرداد امینی ۲۸۹۳ رأی
۶.نیلوفر شفیعی ۲۸۱۸ رأی
۷.پیرمرادلو ۲۵۰۵ رأی

بانک شهر

سرپرست منطقه یک بانک شهر گفت: منافع حاصل از سرمایه‌گذاری شهروندان کرمانی در این بانک، برای تکمیل پروژه‌های شهری استفاده خواهد شد.
محمدرضا صبوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار کرمان‌شهرآن‌لاین، افزود: اگر مردم در بانک شهر سپرده‌گذاری و یا پولی جابه‌جا کنند، در واقع به عمران و آبادانی شهر خودشان کمک کرده‌اند؛ چراکه وظیفه‌ی بانک شهر، خدمت‌رسانی به مردم در راستای عمران و آبادنی شهرهاست.
وی ادامه داد: بانک شهر در ساخت خط‌های مترو، قطار شهری، خرید اتوبوس و پروژه‌های عمرانی شهرها، با شهرداری‌ها هم‌کاری می‌کند؛ ضمن این‌که چندین شهرداری کلان‌شهر کشور نیز سهام‌دار بانک شهر هستند.
صبوری با اشاره به توافق با شهرداری کرمان در پرداخت تسهیلات بانکی توسط بانک شهر برای تکمیل تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان گفت: این بانک در هفته‌ی گذشته 500 میلیارد ریال برای طرح‌های عمرانی شهر کرمان مصوب کرد که تاکنون قسط اول به مبلغ 50 میلیارد ریال پرداخت شده است.
وی درباره‌ی توافق‌های دیگر شهرداری کرمان با بانک شهر گفت: هم‌چنین توافق شد در زمینه‌ی مؤدیان شهرداری با شهرداری کرمان هم‌کاری کنیم؛ به این صورت که اگر یک مؤدی شهرداری، توان پرداخت عوارض و جرایم شهرداری را نداشته باشد، بانک شهر مبلغ مورد نظر را به شهرداری پرداخت می‌کند و به‌صورت اقساط از مؤدی پس می‌گیرد.
سرپرست منطقه یک بانک شهر درباره‌ی توافق مربوط به پیمان‌کاران شهرداری نیز گفت: هم‌چنین در رابطه با پرداخت تسهیلات برای پرداخت هزینه‌های مربوط به پیمان‌کاران شهرداری کرمان توافق شد.
صبوری افزود: موارد ذکر شده در مرحله‌ی توافق است و امیدواریم پس از بررسی در جلسات کارشناسی بانک، مصوب شود.
وی با اشاره به حضورش در شهرهای مختلف گفت: آقای بابایی، تنها شهرداری است که به‌طور جدی دنبال کار مردم است؛ ضمن این‌که مدیران ارشد استان و اعضای شورای اسلامی شهر کرمان نیز هم‌کاری خیلی خوبی دارند و قطعأ با پی‌گیری‌های ایشان، خدمات قابل توجهی به شهروندان کرمانی ارایه خواهیم داد.
سرپرست منطقه یک بانک شهر افزود: شهرداری کرمان به‌دلیل مشکلات مالی، به سمت تسهیلات بانک تخصصی خودش رو آورده که به آبادانی شهر کمک کند و این یک افتخار برای شهرداری کرمان است.
صبوری ادامه داد: در این برهه که هیچ بانکی حاضر به هم‌کاری نیست، شهردار کرمان توانست بانک شهر را راضی کند تا در تکمیل پروژه‌های عمرانی بزرگ کرمان، به شهرداری کمک کند؛ بنابراین، وجود چنین شهردار پُرتلاشی برای کرمانی‌ها مایه مباهات است.
وی بیان کرد: رییس و سایر اعضای شورای اسلامی شهر کرمان و استاندار و معاونان استاندار نیز در دریافت تسهیلات از بانک شهر، با قدرت پای کار بودند؛ بنابراین، توانستیم مصوبات خوبی برای کرمان اخذ کنیم.
سرپرست منطقه یک بانک شهر هدف اصلی بانک شهر را کمک به عمران و آبادانی شهرها دانست و بار دیگر با تأکید بر این‌که منافع حاصل از عملیات بانکی مردم در بانک شهر، صرف عمران و آبادانی شهر خودشان خواهد شد، گفت: بانک شهر در بخش تسهیلات خُرد هم مثل بقیه‌ی بانک‌ها فعالیت می‌کند و در قالب بسته‌هایی با عنوان پزشکان، مهندسان و عقود خاص، به سایر اقشار هم تسهیلات بانکی اعطا می‌کند.
صبوری با بیان این‌که بانک شهر به‌عنوان یک بخش اقتصادی به خوبی عمل کرده است، گفت: در بخش فرهنگی نیز عامل نمایشگاه‌های کتاب کشور هستیم و در برگزاری نمایشگاه کتاب در نیشابور، بجنورد، کرمان و جیرفت، امکانات الکترونیکی را ارایه کردیم.
وی بانک شهر منطقه یک را شامل استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، کرمان و سیستان‌وبلوچستان دانست و گفت: بانک شهر در این استان‌ها با 18 شعبه، 23 باجه و 33 شهرنت، به مردم خدمت ارایه می‌کند.
سرپرست منطقه یک بانک شهر افزود: از طریق دستگاه خودبانک (VTM) موجود در پیش‌خوان‌‌های شهرنت بانک شهر، مشتری می‌تواند به‌صورت آن‌لاین و مجازی با رییس شعبه در ارتباط باشد و درخواست‌های بانکی خود را به‌صورت غیرحضوری انجام دهد.
صبوری با بیان این‌که این قابلیت برای نخستین‌بار در شبکه‌ی بانکی کشور، در بانک شهر ایجاد شده است، گفت: افتتاح حساب و صدور کارت نقدی، انتقال وجه بین سپرده‌ها و انتقال وجه بانکی، اعلام مفقودی و مسدودی کارت، صدور اینترنتی کارت هدیه، پرداخت اقساط تسهیلات بانک شهر، مسدود کردن اینترنت‌بانک و همراه بانک، انتقال وجه ساتنا، انتقال وجه پایا، صدور گواهی تمکن مالی، صورت‌حساب فارسی و لاتین، صدور ضمانت‌نامه‌ی بانکی و صدور واحدهای سرمایه‌گذاری آرمان‌شهر از جمله خدمات دستگاه خودبانک (VTM) بانک شهر است.
وی با اشاره به راه‌اندازی سه دستگاه‌ صراف الکترونیک بانک شهر برای نخستین‌بار در کشور گفت: با راه‌اندازی این دستگاه‌ها، مسافران خارجی در فرودگاه‌ها‌، نمایشگاه‌های بین‌المللی و مناطق آزاد می‌توانند دلار و یورو را به ریال تبدیل کنند.
سرپرست منطقه یک بانک شهر افزود: از طریق دستگاه‌‌های صراف الکترونیک، ارز در چارچوب مقررات بانک مرکزی، به‌صورت کارت‌ در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.
وی با بیان این‌که بانک شهر با هدف افزایش سطح کیفی زندگی، مدرن‌‌ترین تجهیزات بانکی را در دسترس شهروندان سراسر کشور و حتی گردشگران خارجی قرار داده است، گفت: بانک شهر این امکان را به‌وجود آورده تا مردم در سریع‌‌ترین زمان ممکن و به آسانی، خدمات بانکی مورد نیاز خود را دریافت کنند.
صبوری افزود: اینترنت‌بانک شهر، برای بهره‌برداری اشخاص حقیقی و حقوقی طراحی شده و ازجمله خدمات آن، دریافت صورت‌حساب سپرده‌ها، انتقال وجه درون‌بانکی، انتقال وجه بین‌بانکی و انتقال وجه درون‌بانکی مستمر، مدیریت چک، مدیریت تسهیلات، مدیریت پرداخت، مدیریت کارت و پرداخت اقساط است.
وی با بیان این‌که حدود 16 خدمت مهم و اصلی توسط اینترنت‌بانک شهر ارایه می‌شود، گفت: با توجه به استقبال مردم کرمان، با هماهنگی با شهردار کرمان، مقرر شد در نقاط حاشیه‌ای شهر کرمان نیز اینترنت‌بانک نصب شود تا مردم بی‌نیاز از مراجعه به شعب بانک باشند.
رییس اداره انفورماتیک بانک شهر نیز با اشاره به کارت‌های شهروندی بانک شهر گفت: در کارت‌های شهروندی، امکانات متفاوتی پیاده‌سازی شده است.
قائمی افزود: این کارت یک نوع کیف‌پول شهروندی است که 15 جیب‌پول به‌صورت پیش‌فرض روی آن‌ها طراحی شده است.
قائمی ادامه داد: این کارت،‌قابلیت خرید آف‌لاین و آن‌لاین دارد و مانند تمام کارت‌های بانکی عضو شتاب عمل می‌کند
وی بیان کرد: با تعاملی که با شهرداری‌های کشور به‌ویژه کلان‌شهرها داریم، دریافت قبوض عوارض شهرداری نیز توسط این بانک به‌صورت کاملأ غیرحضوری انجام می‌گیرد.
رییس اداره انفورماتیک بانک شهر افزود: همان‌طور که مردم می‌توانند قبوض آب، برق، گاز و تلفن را با هر درگاه اینترنتی پرداخت کنند، می‌توانند قبوض شهرداری را نیز از طریق بانک شهر و به‌صورت اینترنتی پرداخت کنند.

اختصاصی طلوع کرمان؛ ثبت نام انتخابات شورای شهر بافت ادامه دارد.گروه های سیاسی دوگانه کاندیداهایی دارند.اصولگرا و اصلاح طلب.شرایط شهربافت به گونه ای است که به لحاظ عمران شهری واقعا عقب افتاده است.مردم بافت هم براین موضوع متفق القول هستند که شهر رشد و توسعه واقعی خود را پیدا نکرده است.شهری که پنجمین شهراستان به لحاظ تاریخ تأسیس شهرداری بوده است و قریب به ۷۰ سال قدمت تآسیس شهرداری آن است، امروز از شهرهایی که زمانی جزو خود بافت بوده اند عقب تر است.باتوجه به شرایط حاکم برشهر بافت و توسعه ضعیف شهری، ترکیبی از نیروهای جدید و با ایده های نو در حوزه شهری روی کار بیاید‌ترکیبی که دغدغه اش افزایش مشارکت اجتماعی مردم بافت باشد.

newsحرکتی تحسین برانگیز در بام جنوب ایران؛ حلقه های مردمی بافت در پی ایجاد و احیای فضای سبز شهر بافت

IMAGE

اختصاصی طلوع کرمان؛ میثم انصاری راد- چندی است که حلقه های مردمی دلسوزی در شهربافت ایجاد...

newsمنتخبین دوره پنجم شورای اسلامی شهربافت مشخص شدند+اسامی

IMAGE

طبق اطلاع و ارسال و تایید نهایی آمار آراء ریاست جمهوری و شورای شهربافت از سوی ستاد...

پایگاه حجت الاسلام والمسلمین انصاری راد شهرخبر
راه پیشرفت و توسعه شهرستان بافت چیست؟
راه پیشرفت و توسعه شهرستان بافت چیست؟
شما باید یک گزینه برای پاسخ انتخاب کنید!

newsطرح‌های فرهنگی اجتماعی ویژه اتباع خارجی در استان سمنان اجرا می‌شود

مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری سمنان گفت: طرح‌های فرهنگی اجتماعی ویژه اتباع و مهاجران خارجی در استان سمنان در دو سطح کشوری و درون استانی برگزار...

newsمصوبات شورای شهر باید در کمیته انطباق فرمانداری کرمان به تائید برسد/ 650 میلیارد تومان بودجه شهرداری کرمان در سال جاری

فرماندار کرمان با اشاره به اینکه طرح شورایاری‌های اقتصاد مقاومتی در محلات شهر کرمان در حال اجراست گفت: مصوبات شورا باید در کمیته انطباق فرمانداری به تایید برسد. به...

newsبی توجهی به اخلاق مشکل امروز جامعه است/ حاکم‌شدن اخلاق حسنه یکی از نیازهای جامعه است

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به لزوم اخلاق‌مداری در جامعه گفت: بی‌توجهی به اخلاق مشکل جامعه است، احزاب و گروه‌ها یکدیگر را متهم به بی اخلاقی می‌کنند، مشکل امروز...

امروز: 1396/04/31