نماینده کرمان در شورای عالی استانها با بیان اینکه متاسفانه محور بافت سیرجان فقط تا بلورد 2 باند شده تصریح کرد: این درحالی است که حوزه سیرجان از بلورد فراتر است و تا پل خیرآباد ادامه دارد. حتی باند موجود روکش هم نشده است.

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

مهرداد امینی درجلسه  با شورای اسلامی استان کرمان با استاندار به بیان مشکلات شهرستان بافت در حوزه راه و شهرسازی، جهاد و کشاورزی، آب، برق، گاز و بنیاد مسکن پرداخت.

طلوع کرمان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها، وی درابتدا از عدم حضور بلوردی مدیرکل راه و شهرسازی در شهرستان بافت از بدو قبول مسئولیت تاکنون گلایه کرد و خواستار تسریع در اجرای ۲۲کیلومتر باند دوم بافت - کرمان که باعت افزایش ۳۳ درصدی‌ تصادفات منجر به فوت شده و افزایش ۴۴درصدی تعداد فوت شدگان این تصادفات شده شد.

نماینده کرمان در شورای عالی استانها با بیان اینکه متاسفانه محور بافت سیرجان فقط تا بلورد 2 باند شده تصریح کرد: این درحالی است که حوزه سیرجان از بلورد فراتر است و تا پل خیرآباد ادامه دارد. حتی باند موجود روکش هم نشده است.

امینی زاده در ادامه از تغییردرصد اختصاصی بودجه محور بافت، کرمان، راور، دیهوک که به صورت 50 درصد اعتبار از سمت دیهوک و پنجاه درصد از سمت بافت بوده سخن گفت و ادامه داد: این مهم به دلایل نامعلوم به صورت هفتاد به سی تغییر کرده و بیست درصد از سهم مسیر بافت به دیهوک اضافه شده است.

پیگیری رفع نقاط حادثه خیز محورهای شهرستان، راه آهن سیرجان، بافت، کرمان و حاجی آباد، ارزوییه، بافت، کرمان، واگذاری حریم رودخانه ها در محدوده شهر به شهرداری ها جهت استفاده گردشگری، پیگیری مشکل آب و گاز ساکنین شهرک پشت سیل بند بافت، عدم همکاری اداره برق با تجهیز روشنایی معابر شهری در شهر بافت از جمله ورودی های شهر، بلوارانقلاب ،۹دی و شهدای غدیر، پیگیری مشکل هزینه گاز مصرفی شهروندان بافت با توجه به گازکشی روستاهای دامنه کوه شاه و گوغر و سرد بودن منطقه، پیگیری معافیت مالیاتی حقوق خانواده هایی که فرزندان معلول دارند نیز از دیگر موضوعاتی بود که نماینده کرمان در جلسه با استاندار مطرح کرد.

این عضو شورای عالی استانها در پایان با اشاره به وام سیل سال ۹۵ تصریح کرد: شهروندان به دلیل کمبود اعتبار با مشکل مواجه شده اند. بانک صادرات هیچ اعتباری دراین باره تخصیص نداده است وبانک رفاه (پنجاه درصد) فقط درنظر گرفته است.  شهروندانی که هزینه هنگفت پروانه و نظارت را پرداخت نموده اند به دلیل عدم تامین اعتبار بانک ها با مشکل روبرو شده و بلا تکلیف هستند.

نوشتن دیدگاه

از درج نظرات حاوی توهین جلوگیری می شود.